You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+902125061111
  • Your shopping cart is empty!

Gözde Medikal

About Us

1989 yılında tıbbi sarf malzemeleri,hastane demirbaşları, ortopedik ürünler,poliüretan yastık grupları, enjeksiyon yöntemi ile üretilen plastik medikal aparatlar ve anne,bebek ürünleri üretimi konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuş MINION sağlık ürünleri alanında sektörünün başarılı temsilcisi haline gelmiştir.

Ürün portföyünü kuruluşundan itibaren çeşitlendirmeye başlayan firmamız kalitede Avrupa standartlarını yakalamayı kendisine ilke edinmiştir.

Sağlık sektörüne girdiğinden bu yana MINION ismi, yüksek kaliteli ve güvenilir tıbbi ürünlerle birlikte anılmaya başlamış ve sektörün en büyük üreticileri arasına girmiştir.

Yapılan yatırımlarla sürekli büyümeye devam eden MINION Sağlık Ürünleri 3600 m2 alana sahip beş katlı binasında,dört farklı üretim alanını içerisinde barındıran kompleks bir yapıya kavuşarak, pazara yeni medikal ürünler sunmuş olup, ihracatınıda sürekli geliştirerek, Dünyayı saran bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Tüm üretim bölümleri amaca yönelik modern, günümüze uygun makinelerle donatılmış olup, ilgili standartlara ve, yönetmeliklere uygundur, Kalite kontrol bölümleri ile kalitesi devamlı denetim altında tutulmaktadır.

Üretilen kaliteli ürünlerimiz dünyada 34 ayrı ülkeye ihraç olmakta ve bu alanda ülkemize artı katma değer katmaktadır.

Kalite sertifikaları olarak ISO 13485:2003 ve CE 1984 sertifikalarına sahip MINION Sağlık Ürünleri  ecza depoları ve itriyat depoları aracılıyla eczanelere, direkt veya medikaller aracılığıyla da hastanelerin kullanımına sunulmaktadır. Kalite tesadüf değildir sloganını bir ilke olarak kabul ederek bu günlere gelen Gözde Tıbbi Malzeme Türkiye pazarı dışında ihracat yaparak ithalatın getireceği giderlere mani olarak Türk ekonomisine katkıda bulunmayı hedefliyor.